اطلاعات ارسال کالا

می توانید از طریق تماس تلفنی با ما هر گونه مغایرت را به تیم پشتیبانی بانه دی اطلاع دهید. بدیهی است بانه دی خود را موظف به عودت کالا می داند و کارشناسان ما شما را جهت استردادکالا طبق دستورالعمل استرداد کالا راهنمایی می کنند.

مشتری پس از انتخاب محصول ، ۱۰ درصد از هزینه محصول را واریز می نماید و پس از تحویل محصول مابقی را پرداخت می نماید.

بله ، کلیه محصولات دارای گارانتی معتبر می باشند و برگه گارانتی توسط نصاب شرکت گارانتی کننده یا شخص تحویل دهنده محصول در اختیار مشتری قرار می گیرد.

اطلاعات پرداخت

علاوه بر سابقه ، تجربه و محتوای غنی وب سایت بانه دی، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت بانه دی با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

بله ، ثبت سفارش در فروشگاه بانه دی بصورت تلفنی می باشد.

تیم پشتیبانی بانه دی، در زمان ساعات کاری( از ساعت ۸ ۲۰:۰۰) پاسخگوی شما می باشد. اگر در خارج از این زمان سؤال یا ابهامی برای شمابوجود آمد برای ما پیغام (اس ام اس) بگذارید تا در اولین ساعات روز کاری بعد باشما تماس حاصل گردد.(۰۹۱۸۳۷۴۶۳۲۱) جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما اقدام کنید.

بله ، شیوه پرداخت بصورت پرداخت در محل می باشد و هزینه محصول پس از تحویل گرفتن محصول دریافت می گردد.